Dubové lepené bsh hranoly

Vyrábíme na zakázku dubové lepené bsh hranoly dle vašich požadavků

Mezi nejpoužívanější dřevinu na konstrukce vnitřní i vnější patří bez pochyby dubové dřevo. Dubové lepené bsh hranoly obrábíme pomocí kotoučové nebo pásové pily ze všech čtyř stran na požadované rozměry, mají zkosené hrany. Jednotlivé lamely hranolů se k sobě lepí pryskyřicí, která je vysoce odolná vůči počasí a spoje drží pevně. Melaminová pryskyřice je zdravotně nezávadná, přesto má perfektní vlatnosti.

Dubové lepené bs hranoly dodáváme v několika rozměrech. Oceníte krásnou kresbu dřeva a od přírody žlutou barvu typickou právě pro dub. Na dubové lepené bsh hranoly používáme kvalitní dubové dřevo, které je řádně sušeno na potřebnou vlhkost. Vysušené dřevo nepodléhá hnilobě, nenapadají jej dřevokazné houby, proto není nutné jej před použitím impregnovat. Dubové lepené bsh hranoly je možné dodat v různých rozměrech, vyrobíme je na míru dle vašich požadavků. Vyrábí se oproti kv hranolům v mnohem větších dimenzích.

Kvalitní dubové lepené bsh hranoly vyrábíme podle všech náležitých norem. Výsledkem jsou vysoce spolehlivé hranoly, které mají velkou konstrukční nosnost, jsou stabilní a tvarově stálé. Dubové dřevo je kvalitní, velmi odolné, nevadí mu střídání teplot ani vlhkost. V interiéru budou bsh hranoly krásným dekorativním prvkem. Dubové lepené bsh hranoly vyniknou kdekoliv. Lze je použít na konstrukce dřevostaveb, na střechy i do interiérů. Lepené hranoly z dubového dřeva mají dlouhou životnost. Hranoly bsh lze opatřit povrchovou úpravou, především pokud se jedná o pohledové řezivo.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com